درباره ما

با عایق دما آشنا شوید...

عایق دما با داشتن پشتکار و دانش بصیرانه، قدم به سوی بهترین خدمات برای مشتریان خود برداشته است. حال با وجود این در کنار همراهان و دوستان عزیز هستیم؛  تا با هم برای هم  بکوشیم و به درصدی از رشد و کمال برسیم که بتوانیم پله‎‌های ترقی را طی کنیم. کادر زحمتکش و غیور ما با نیروی انسانی جوان با همتی قوی، از سال ……… پا به عرصه فعالیت در زمینه‎ عایق‌کاری تاسیسات ساختمانی و صنعتی گذاشته است. گفتنی است که قرار گرفتن در این مسیر همراه با زحمات و فراز و نشیب‎‌های فراوانی همراه بوده است. تلاش بی‎‌وقفه این کادر مجرب باعث شد که فعالیت خود را اینگونه شروع کنند؛ همچنین ارائه خدمات ویژه را حق طبیعی ملت شریف ایران بدانند. پس با این باور و دستاورد عظیم، توانسته‎‌ایم توسعه و قدرت با درصد بالا را با متد روز موازی با فعالیت‎‌های خود قرار بدهیم.

خدمات ما

ما در این شرکت گرد هم جمع شده‌‎ایم تا خدماتی را در قالب بهترین کیفیت و نازل‌ترین قیمت برایتان به ارمغان آوریم. همان طور که می‎‌دانید حوزه فعالیتی عایق دما به خدمات عایق کاری در زمینه‎‌های مختلف برمی‌‎گردد. استفاده از این دستورالعمل‌ها و خدمات باعث می‌‎شود که به کیفیت مطلوبی از روند کاری در زندگی دست یابید.‌ برای پیشگیری از اتلاف و هدر رفت انرژی و همچنین صرفه‎‌جویی در هزینه‎‌ها خدمات عایق‌کاری زیر را ارائه می‌کنیم:

چرا

عایق دما را انتخاب کنیم؟!

حال با اعتماد و داشتن رضایت از کاربران گرانقدر، صدرنشین در رشد و توسعه هستیم. هدف و ماموریت ما همیشه بر این موضوع بوده است که بتوانیم تا جایی که امکان دارد از خطرات، آسیب‎‌ها و مشکلات شما جلوگیری کنیم. بهتر است بدانید که عایق دما جلب رضایت مشتریان را بر پایه باور قلبی خود قرار داده است. ماموریت ما برای ملت نیک‌‎اندیش ایران‌زمین، ارائه خدمات ویژه و رقم خوردن بهترین پیش‎امدها است.

لازم به ذکر است که برای رفاه حال شما مشتریان عزیز سعی بر این داشته‌‎ایم که ویژگی‎‌های منحصر بفردی را در اختیارتان بگذاریم و با ما بهترین‎‌ها را تجربه کنید. از شما خواستارم که کیفیت و قیمت خدمات ما را با دیگر رقبا مقایسه و مورد بررسی قرار دهید، تا این قضیه برایتان روشن شود که سر منشا تمامی فعالیت‎‌های ما در هر زمینه بر اساس رضایت مشتریان است ک یک اصل مهم و ستودنی می‌‎باشد. در واقع برتری ما نسبت به رقبا عاملی آشکار است. در نتیجه می‌‎توانید برای انواع عایق‌کاری‎‌های خود کارها را به ما بسپارید و از سوی ما عملیاتی چندمنظوره دریافت کنید.

تماس با کارشناسان

کارشناسان ما مسئول پاسخگو بودن سوالات و ابهامات از سوی شما هستند. برای مشاوره و راهنمایی می‎‌توانید با شماره‌‎های درج شده تماس حاصل نمایید و با آن‌ها در ارتباط باشید. پشتیبان‎‌ها حامی شما هستند و همچنین آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان می‌‎باشند.