عایق کاری کانال

عایق کاری کانال هوا و کولر

عایق کاری کانال کولر به شکل‎‌های مختلفی چون پشم شیشه، پشم سنگ و مل‎ و ماستیک انجام می‎‌شود. با پیشرفت‎‌های مورد استفاده در صنعت‎‌‌های گوناگون، نوعی عایق جدید در بازار رونمایی شده است، به نام عایق الاستومری که طراحی آن به گونه‎‌ای است،که تمام اهداف مورد نیاز برای یک عایق کاری مناسب را دنبال می‎‌کند. که  شما می‎‌توانید با توجه به نوع نیاز خود یکی از انواع عایق‎‌ها را انتخاب کنید. درواقع عایق‎‌ها در موتورخانه، منبع انبساط، لوله تاسیسات، دودکش‌‎ها و… کاربرد دارد. برای اطلاع از ویژگی آن‌ها می‎‌توانید  صفحات مورد نظر در وبسایت را جست‎جو کنید.

یکی از دلایل مهم و کاربردی عایق کاری صرفه‌جویی در انرژی است. به این شکل که وقتی عایق کاری انجام شود، تمامی درزهای موجود در اطراف کانال گرفته شده و از پرتی هوای در جریان جلوگیری می‎‌کند. همچنین باعث می‎‌شود مکش و اصطکاک هوا از داخل کانال کاهش یابد. در نتیجه انرژی کمتری در اثر ایجاد سرمایش و انتقال هوا مصرف می‎‌شود. عایق کاری کانال کولر اگر به شیوه درست انجام پذیرد درصد بهبود چشم‌گیری بر روی سطح سرمایش دارد.

عایق دما یکی از ارائه دهنده‎‌های انوع عایق کاری در زمینه‎‌های مختلف می‎‌باشد، که می‌‎تواند بهترین خدمات را با کیفیتی عالی و تکرار نشدنی به مشتریان عرضه کنند.

عایق کاری کانال کولر

مزایای عایق کاری کانال هواساز در چیست؟

پس واضح است که چشم پوشی و سهل‎‌انگاری در این زمینه چه عواقبی خواهد داشت. در همین جهت توصیه ما جدی گرفتن این فرآیند مهم و ضروری است.

نکات اساسی عایق کاری کانال کولر و کانال‌های هواساز

براساس عوامل استاندارد و قانون و مقررات رعایت چند نکته برای کاهش حداکثری رفع مشکلات ضروری  است. پس شما می‎‌توانید طبق این اصول به بهترین کیفیت و بالا بودن سطح کارآیی دست یابید.

  • کانال‌کشی کولر در ساختمان‎‌ها یکی از موارد پر دردسر و مهم می‎‌باشد. به  همین دلیل باید سعی داشته باشید که در حفظ و نگهداری آن کوشا باشید. در غیر اینصورت اگر خلاف این قضیه انجام شود، در پی آن ضرر مالی را به دنبال دارد. علاوه بر آن تعویض کانال‌‎ها بسی سخت و زمان‎بر خواهد بود. با عایق کاری کانال کولر تا حد امکان از این اتفاق جلوگیری می‌‎شود.
  • توجه داشته باشید که عایق کاری دارای اهمیت فراوانی است و اگر آن را به صورت غیر اصولی و با افراد نابلد انجام دهید نتیجه دلخواه را دریافت نمی‌‎کنید. برای بهتر بودن کارها کافی است با پشتیبانی ارتباط بگیرید تا به شما مشاوره کاملی دهند و پس از آن به درخواست شما رسیدگی شود.
  • برای عایق کاری به دنبال کارهای ارزان و محتواهای نامعتبر نباشید. زیرا اهمیت ندادن به همین موارد جزئی و کوچک روند کاری شما را به وقفه می‎‌اندازد و از کیفیت کار می‎‌کاهد.
  • عایق کاری در همه زمینه‎‌ها باید به صورت استاندارد و اصولی انجام شود. این روند فقط از عهده افراد آموزش دیده و کارشناسان فنی انجام می‎‌شود.

تماس با کارشناسان

جهت دریافت خدمات عایق‌کاری و همچنین مشاوره رایگان در زمینه عایق‌کاری موتورخانه، تاسیسات، لوله و کانال و … می‌توانید از طریق لینک زیر با ما در ارتباط باشید.