عایق دما

عایق‌کاری تاسیسات

خدمات عایق‌کاری

هزینه عایق کاری لوله‌های ساختمان چقدر است؟

قیمت عایقکاری لوله

امروزه عایق کاری ساختمان به پشت بام و دیوارها محدود نمی‌شود. بلکه عایق کاری لوله‌های تاسیسات بخش عظیمی را به خود اختصاص داده و به‌صورت گسترده قابل انجام است. حال در این مقاله به موارد اثرگذار به قیمت عایق کاری لوله می‌پردازیم. خواهیم دانست علاوه‌بر دستمزد، عوامل دیگری وجود دارند که بر قیمت عایق کاری لوله مؤثر هستند.

به‌طور کلی بیشتر از عایق‌های رطوبتی استفاده می‌شود که یکی از اصلی‌ترینعوامل مؤثر بر هزینه عایق کاری لوله و خدمات نصب آن، هزینه مواد اولیه و نوع عایق است. درادامه به بررسی عوامل مؤثر بر قیمت عایق کاری لوله و تاثیر آنها بر هزینه عایق کاری ساختمان، همچنین قیمت عایق کاری لوله متناسب با نوع آن می‌پردازیم.

همانطور که می‌دانید با استفاده از عایق کاری ساختمان می‌توانید از اتلاف منابع انرژی جلوگیری کنید. از همین‌رو باعث بهبود عملکرد سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی ساختمان می‌شوید. پس باید عایق کاری ساختمان را جدی بگیرید و باتوجه به هزینه‌ها نوع موردنیاز را انتخاب نمایید.

درواقع اگر بخواهیم تعرفه خدمات عایق کاری لوله‌ها و تاسیسات ساختمان را مشخص کنیم، برای عایق کاری در انواع مختلف و روش‌های متفاوت نمی‌توان رقم یکسانی را برای هر خدمات درنظر گرفت. پس برای عایق کاری لوله‌های ساختمان و هر بخش دیگری نمی‌توان قیمت عایق کاری لوله را به‌طور دقیق ذکر کرد.

اما با بررسی عوامل تاثیرگذار بر قیمت آنها می‌توان هزینه نهایی را به‌طور حدودی حدس زد. نوع عایق کاری در کنار حجم کار و متراژ محیط، مهم‌ترین عاملی هستند که قیمت عایق کاری لوله را تعیین و تغییر می‌دهد.

نوع عایق، مهم‌ترین عامل تاثیرگذار بر قیمت عایق کاری لوله

عایق‌های ساختمانی که برای لوله و تاسیسات بکار برده می‌شوند، انواع مختلفی دارند. ازجمله پرکاربردترین عایق‌های ساختمانی شامل موارد زیر هستند:

قیمت عایق کاری لوله
قیمت عایق کاری لوله
  • هزینه عایق کاری حرارتی

برای جلوگیری از اتلاف انرژی سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی ساختمان، در فصول مختلف سالبهتر است از عایق کاری حرارتی استفاده شود. قیمت عایق کاری لوله با این روش به نوع موارد و مصالح استفاده شده و میزان مصرفی بستگی دارد. این روش برحسب نوع اجرا به گروه‌های زیر دسته‌بندی می‌شود.

عایق حرارتی پتویی : این نوع از عایق حرارتی بیشتر برای موتورخانه و تاسیسات قابل استفاده است. جنس این نوع عایق معمولا از پشم شیشه و پشم سنگ می‌باشد. برحسب ابعاد، مساحت موتورخانه و لوله‌کشی‌ها قیمت عایق کاری لوله و تاسیسات تغییر می‌کند.

عایق تزریقی حرارتی : این نوع از عایق‌های حرارتی، از جدیدترین روش‌های عایق کاری ساختمان محسوب می‌شوند. مواد مورد استفاده در این نوع عایق از جنس رزین‌های پلیمری است.

عایق قطعه‌ای حرارتی : این نوع عایق شباهت زیادی به عایق‌های پتویی دارند. تفاوت آنها در اندازه ابعاد عایق مرتبط به لوله و بخش‌های مختلف می‌باشد. از عایق قطعه‌ای در محیط‌های کوچک استفاده می‌شود و هزینه کمتری را دارد.

عایق حرارتی پاشیدنی : مواد مورد استفاده در این عایق خاصیت چسبندگی دارد و به آسانی روی سطوح فیکس می‌شوند. بهتر است برای اجرای این عایق‌ها از افراد حرفه‌ای کمک بگیرید.

  • هزینه عایق رطوبتی

یکی از مواردی که برای بیشتر شدن عمر مفید در لوله‌ها، تاسیسات و دیگر اجزای ساختمان استفاده می‌شود، عایق رطوبتی است. زیرا از ورود رطوبت به اجزای مختلف ساختمان جلوگیری می‌کند. هزینه عایق رطوبتی باتوجه به نوع آن متفاوت است. از همین‌رو قیمت عایق کاری لوله در انواع رطوبتی بسته به نوع مورد استفاده در آن است.

عوامل مؤثر بر قیمت عایق کاری لوله

همانطور که در توضیحات بالا برای هر نوع عایق کاری گفته شد، تنها عامل مؤثر بر هزینه عایق کاری لوله صرفا نوع آن نیست. از دیگر عواملی که قیمت عایق کاری لوله و خدمات ساختمان را دستخوش تغییرات می‌کند می‌توان به موارد زیر اشاره نمود :

  • نوع مصالح بکار رفته در عایق کاری
  • محل انجام عایق کاری
  • متراژ محل
  • نوع عایق استفاده شده
  • دستمزد ایاب ذهاب
  • و…

انتخاب شخص عایق کار

قبل از اینکه بخواهید به این فکر کنید که قیمت عایق کاری لوله چقدر می‌شود، در مرحله اول بهتر است شخص عایق کار خود را انتخاب کنید. زیرا چنانچه عایق کار فردی باتجربه و ماهر نباشد، تمام هزینه‌های شما دوچندان می‌شود. ازطرفی اجرای عایق کاری لوله با هر دستمزد و خدماتی که نصب شود، هدر می‌رود. شما می‌توانید از طریق عایق کاران حرفه‌ای در تیم آموزش‌دیده و مجرب عایق دما، عایق کار خود را انتخاب کنید و از مشاوره‌های رایگان ما بهره ببرید.

تحقیق در مورد هزینه نصب عایق

یکی از عواملی که پس از قیمت عایق کاری لوله بسیار مهم می‌باشد، هزینه نصب آن می‌باشد. بارها شاهد این موارد بوده‌ایم که افرادی با نازلترین قیمت عایق خود را تهیه کرده‌اند اما به هنگام نصب آن هزینه‌های زیادی را متحمل شده‌اند. پس درمورد نصب آن تحقیقاتی انجام دهید. پیدا کردن فردی که با هزینه معقولانه نصب عایق را انجام دهد نیازمند تحقیق می‌باشد. عایق دما با چندین سال سابقه و کیفیت بالا در خدمات، سعی در کاهش هزینه‌های شما داشته و با دادن گارانتی خیال شما را از بابت کیفیت کار جمع می‌کند.

هزینه عایق کاری لوله

تضمین قیمت و کیفیت در عایق دما

تکنسین‌های کادر باقدرت عایق دما فعالیت خود رابصورت گسترده در حوزه عایق کاری خدمات ساختمانی با بهترین متدروز آغاز کرده‌اند. قیمت عایق کاری لوله یکی از پارامترهایی است که خریداران هنگام انتخاب آن را لحاظ می‌کنند. همانطور که می‌دانید تحت تاثیر کیفیت، هزینه عایق کاری لوله به عوامل مختلفی بستگی دارد. ما در این مقاله سعی کردیم تا شما را با عوامل تاثیرگذار در قیمت عایق کاری لوله آشنا کنیم. در اینصورت خریداران می‌توانند با آگاهی بیشتری محصول موردنیاز خود را انتخاب و تهیه نمایند.

تلاش ما در مجموعه عظیم عایق دما این است که همواره تضمین کیفیت و قیمت عایق کاری لوله را به شما بدهیم. هدف اصلی تمامی کارکنان در این بخش بر همین باور می‌باشد. از طریق خدمات ما می‌توانید به بهترین عملکرد عایق کاری دستیابی داشته باشید. پس با آسوده‌خاطر از خدمات ما بهره کامل را ببرید.

در این بخش از مقاله سعی کردیم چندین مورد از تاثیرگذارترین عوامل قیمت عایق کاری لوله را به شما یادآور شویم. باید این مورد را ذکر کنیم که قیمت عایق کاری لوله از نرخ ثابتی پیروی نمی‌کند و نمی‌توان آن را به‌طور دقیق بیان کرد. جهت اطلاع و مشاوره جهت هزینه عایق کاری لوله می‌توانید با کارشناسان آموزش‌دیده عایق دما در این بخش تماس حاصل نمایید و راهنمایی‌های لازم را از آنها دریافت کنید. پس تا اینجا با مطالعه این مقاله دانستید که حتما باید درنظر داشته باشید که هزینه عایق کاری لوله باتوجه به عواملی که گفته شد افزایش و کاهش خواهد داشت.

درباره ما

عایق دما با داشتن پشتکار و دانش بصیرانه، قدم به سوی بهترین خدمات برای مشتریان خود برداشته است.  پرسنل ماهر و متخصص ما با نیروی انسانی جوان و همتی قوی، پا به عرصه فعالیت در زمینه‎ عایق‌کاری تاسیسات ساختمانی و صنعتی گذاشته است. ما در این شرکت گرد هم جمع شده‌‎ایم تا خدماتی را در قالب بهترین کیفیت و نازل‌ترین قیمت برایتان به ارمغان آوریم. برای اطلاعات بیشتر در زمینه فعالیتی ما می‌توانید به صفحه درباره ما مراجعه کنید و نسبت به افزایش آگاهی در این حوزه به مطالعه اقدام نمایید.

ارتباط با ما

برای مشاوره و راهنمایی می‎‌توانید با شماره‌‎های درج شده در صفحه تماس با ما، تماس حاصل نمایید و با کارشناسان ما در ارتباط باشید. پشتیبان‎‌ها حامی شما هستند و همچنین آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان می‌‎باشند.